banner264

Başkan Duran, pazarcı esnafıyla buluştu

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, esnaf ve vatandaş buluşması kapsamında pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Duran vatandaşla kahvaltı geleneğini sürdürüyor.

banner288
Başkan Duran, pazarcı esnafıyla buluştu
banner291

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, vatandaşla kahvaltı programlarına bir yenisini daha ekledi. Salı Pazarı’na giden Duran, bu sefer pazarcı esnafıyla kahvaltı yaptı. Pazarcı esnafının sorunlarını dinleyen duran programın ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.  Vatandaşlar daha önce Başkanların bu tarz organizasyonlar yapmadığını, Atakan Duran'ın sürekli vatandaşın yanında olduğunu söyleyerek; "Başkanımız mutlu günümüzde de yanımızda üzüntülü günümüzde de yanımızda. Daha öncelerde biz Belediye Başkanlarını sokaklarda göremiyorduk. Bizlere değer verildiğini görmek gerçekten çok güzel. Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz." dediler.

BAŞKAN DURAN HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR.

Konu ile ilgili olarak konuşan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; Tire Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Biz zaten olması gerekeni yapıyoruz.  Göreve gelir gelmez rozetimizi çıkarıp herkesin Belediye Başkanı olduk. Vatandaşlarımıza hizmet için seçildik. İyi günde nasıl berabersek kötü günde de o şekilde beraberiz. Halka hizmet, hakka hizmet düsturu ile çalışıyoruz. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır, acılar paylaşıldıkça azalır. Tireli vatandaşlarımızın emrindeyiz. Daha birlikte gidecek, yürüyecek çok yolumuz var." Dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274