banner277
banner264

Neptün Soyer'den Tire Süt Kooperatifi'ne Ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in eşi, İzmir Köy Koop Yönetim Kurulu Başkanı Neptün Soyer, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette güncel konular görüşüldü.

banner288
Neptün Soyer'den Tire Süt Kooperatifi'ne Ziyaret
banner291

Kooperatifçiliğin önemine vurgu yapan İzmir Köy Koop. Yönetim Kurulu Başkanı Neptün Soyer, Tire Süt Kooperatifi'nin bölge genelinde önemli bir yere sahip olduğunu ve bölge çiftçisinin umudu olduğunu söyleyerek, Tire Süt Kooperatifi'nin her zaman yanında olduklarını vurguladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk, " Neptün Başkanıma nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Kendisi de İzmir Köy Koop. Başkanı. Sorunlarımız ve çözüm önerilerimiz üzerine kendileri ile keyifli bir sohbet yaptık. Tire Süt Kooperatifi olarak İzmir Büyükşehir Belediyemizin desteklerini her zaman görüyoruz. Bu anlamda Neptün Hanımın da tecrübeleri bizler için çok önemli. İnşallah el birliği ile güzel projelere imza atacağımızı düşünüyorum." Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275