banner277
banner264

Eski Eşyalara hayat veriyorlar

Geçtiğimiz günlerde müşterilerine hizmet vermeye başlayan Antikacı, kısa sürede içinde müşterilerinin güvenini kazanmayı başardı.

banner288
Eski Eşyalara hayat veriyorlar
banner291

Ergün ÇELİK

45 yıl boyunca Balıkçılık’tan İkinci El Eşya Alım Satımı’na kadar çeşitli alanlarda Tireli müşterilerine hizmet veren ve dürüstlüğüyle herkesin takdirini kazanan Necdet Taşdelenoğlu, Urgancılar Çarşısı’ndaki “İzmir Spot” adındaki işyerinin bir kısmında Tecrübeli Antikacı Ahmet Şenel ile birlikte Antikacılık yapmaya başladı. Tire Sanat Enstitüsü’nün Efsane Müdür Yardımcısı Küçük Nihat’ın oğlu olan Ahmet Şene, yıllarca İstanbul’da Sahaflık yaptıktan sonra Tire’ye döndü. Peynirci Severgelerden Urgancıoğlu İbrahim Ağa Konağını satın alan Ahmet Şenel, buraya güzel bir Butik Otel yapmayı hedefliyor. O dönemi yaşatmak amacıyla eski masa, koltuk, şifonyer, vazo, lamba, kitap, fotoğraf, karpostal, plak, pikap, gramafon, çizgi roman gibi tüm eşyaları satın alan Ahmet Şenel, Tire’de Antikacılık alanında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.“ANTİKALARINIZ HAKKINDA MUTLAKA BİLGİ EDİNİN”

Antikacılık Sektörü’nün içinde çok fazla kötü niyetli kişiler olduğunu belirten Tecrübeli Antikacı Ahmet Şenel HabeTire Gazetesi’ne yaptığı açıklamada birbirinden önemli konulara dikkat çekti. Vatandaşlardan evlerinde bulunan eski eşya yada antika değeri taşıyacak malzemeleri satmadan önce mutlaka kendisine göstermelerini isteyen Ahmet Şenel, “Vatandaşlarımızın ellerindeki eski eşyalar hakkında fikir sahibi olması en doğal hakkıdır. Biz bunun için buradayız. Alışveriş yapmak hiç önemli değil. Bu gibi durumlarda Antikacılığın bilirkişisi olarak müşterilerimize elindeki ürünün gerçek değeri hakkında çeşitli fikirler verebiliriz. Eski eşya ve antika ürünlere merakı olan herkesi Urgancılar Çarşısı’ndaki işyerimize bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276