banner277
banner264

Elite Steps Ayakkabı ve Çanta Tire’de açıldı

Ayakkabı ve çanta dünyasının en seçkin marka ve modellerini bir araya getiren Elite Steps Tire’de düzenlenen görkemli törenle kapılarını açtı.

banner288
Elite Steps Ayakkabı ve Çanta Tire’de açıldı
banner291

Ergün ÇELİK

Tireli Genç İşadamı Murat Acar tarafından kurulan Elite Steps Ayakkabı ve Çanta Mağazası düzenlenen görkemli törenle hizmete girdi. Mağazanın açılışına Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Tireli İşadamları Mehmet Delikanlı ve Esat Filiz gibi isimlerin yanında çok sayıda davetli katıldı. Faik Tokluoğlu Bulvarı Tire Park AVM karşısındaki mağazanın açılış törenini Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek yaptı. Kurdele kesimi öncesi küçük bir konuşma yapan Çiçek, yeni hizmete giren mağazanın Tire’nin ekonomisine katkı sağlayacağını söyledi. Tire’nin günden güne geliştiğini hatırlatan Başkan Çiçek, Tire Belediyesi olarak Tire’ye yatırım yapan tüm girişimcileri destekleyeceklerini ifade etti. İşyerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyen çiçek, davetlilerle birlikte açılış kurdelesini kesti. Mağaza sahibi Murat Acar, açılışın ardından Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’e ve diğer davetlilere mağazayı gezdirdi. Açılışın ardından açıklama yapan Murat Acar ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Ayakkabı ve Çanta alanında Butik Mağaza olarak Tire’deki ilk mağazayı açtık. Mağazamızda bulunan tüm ürünlerimiz Türkiye’nin en seçkin markalarına imalat yapan atölyelerden çıkmaktadır. Erkeklerde Nevzat Onay ve Bulldozer markaları, kadınlarda ise İstanbul’un tüm fantezi ve günlük modellerini tek çatı altında topladık. Tire halkının kaliteye ulaşmasını kolaylaştırdık. Yeni işyerimizin açılışına katılan başta Belediye Başkanımız Tayfur Çiçek olmak üzere tüm davetlilere teşekkür ediyorum. Tire’nin her zaman en iyisine layık olduğu düşüncesiyle var gücümüzle çalışacağız”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274