banner277
banner264

Yeni Milli Eğitim Müdürü göreve başladı

Tire’nin yeni Milli Eğitim Müdürü Aydın Yüzbaşıoğlu göreve başladı. Yüzbaşıoğlu, yeni göreviyle ilgili yazılı açıklamada bulundu.

banner288
Yeni Milli Eğitim Müdürü göreve başladı
banner291

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse’nin tayiniyle birlikte Tire’ye ataması yapılan yeni Milli Eğitim Müdürü Aydın Yüzbaşıoğlu, göreve başladı. Yeni Müdür Yüzbaşıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı. Tire’ye atanmasının kendisine heyecan ve mutluluk verdiğini belirten Yüzbaşıoğlu, açıklamasında şu cümlelere yer verdi;

"22 Mart 2022 tarihi itibariyle Tire İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Tire ilçemizde eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin heyecanını ve haklı gururunu yaşıyorum.Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize ve Tire'mize bizlerden önce hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılarının devamını diliyorum.İş ve gönül birliği içerisinde Tire'mize, eğitim öğretimin her alanında, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirerek, bu çalışmalara yenilerini ekleyebilmek gayesiyle, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanarak göreve geldim. Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde Büyük Önder Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı, düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağız, büyük bir aile olacağız. Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize, tüm Tirelilere saygı ve sevgilerimi sunarım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276