banner277
banner264

Hüseyin Çamlıca, hava ambulansıyla Türkiye'ye getirildi

Tireli eğitimci Hüseyin Çamlıca, ambulans uçakla Almanya'dan alınarak Türkiye'ye getirildi. Tedavisi İzmir'de devam eden Çamlıca'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

banner288
Hüseyin Çamlıca, hava ambulansıyla Türkiye'ye getirildi
banner291

Ercan ÇELİK

Tire Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Çamlıca, Avrupa Birliği projesi için öğrencileriyle birlikte gittiği Almanya’da yaklaşık 1 ay önce beyin kanaması geçirmiş, hastaneye kaldırılmıştı. Eğitim camiasını derinden üzen hadise sonucu Berlin'de bir hastanede yoğun bakımda ciddi bir tedavi süreci geçiren Çamlıca, Türkiye'den özel olarak giden ambulans uçakla alınarak bugün Türkiye'ye getirildi. 
Hüseyin Çamlıca'nın Almanya'daki tedavisi ve Türkiye'ye sağlıklı şekilde getirilmesi sürecini baştan sonra yakından takip eden Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, "Hüseyin hocamızın durumunun stabil hale gelmesiyle birlikte, kendisini sağlıklı şekilde Türkiye'ye getirdik. Hüseyin Çamlıca hocamızın Almanya'dan ülkemize getirilmesi sürecinde her türlü imkanı bizlere sağlayan Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Sağlık Bakanımıza ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ'a çok teşekkür ediyoruz. Hüseyin Hocamızın tedavisi İzmir'de devam ediyor. İnşallah yakında sağlığına kavuşup, Tire'ye dönecektir. Ailesine ve tüm eğitim camiasına geçmiş olsun." dedi. 
İzmir'de Katip Çelebi Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren Hüseyin Çamlıca'nın, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
YEŞİL_TİRE'Lİ _69_KUŞAĞI
YEŞİL_TİRE'Lİ _69_KUŞAĞI - 3 ay Önce

HÜSEYİN HOCAMA GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN İNŞALLAH. ALLAH SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner276