banner264

Honda Delikanlı’dan motosiklet sürücülerine eğitim

Delikanlı Honda, Tire’de motosiklet sürücülerine yönelik eğitim semineri düzenledi. Honda Türkiye Şef Eğitmeni Tayfun Gülhan, teorik güvenli sürüş eğitimi verdi.

banner288


 

Ercan ÇELİK

Delikanlı Honda, Tire’de motosiklet kazalarının önüne geçmek, sürücülerin bilinçlenmesini sağlamak amacıyla bir eğitim semineri gerçekleştirdi. Tire Belediyesi Kültür Salonu’nda yapılan eğitim seminerine Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Delikanlı Ticaret Sahibi Mehmet Nadir Delikanlı ve çok sayıda motosiklet sürücüsü katıldı.

Honda Türkiye Şef Eğitmeni Tayfun Gülhan, yaklaşık 2 saat boyunca, motosiklet sürücülerine güvenli sürüş eğitimi verdi. Sürücüler aklına takılan soruları, uzmanına bire bir sorma imkanı buldular.

Etkinlik sonunda Firma Sahibi Mehmet Nadir Delikanlı, Eğitmen Tayfun Gülhan’a ve Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’na çiçek takdim etti. Eğitime katılan sürücülere çekilişle kask, eldiven gibi motosiklet ekipmanları hediye edildi.

Tire İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri de etkinliğe katılan motosiklet sürücülerine broşür dağıtıp bilgilendirme yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2022, 20:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275