banner277
banner264

Bahçeşehir’den İlkokul Kardeş Okulu’na Anlamlı Ziyaret

Bahçeşehir Koleji Torbalı Kampüsü’nün Okul Aile Birliği üyeleri ve ilkokul 1. Sınıf öğrencileri kardeş okulu olan Tire’ye bağlı Eskioba İlkokulu’na anlamlı bir ziyarette bulundu.

banner288
Bahçeşehir’den İlkokul Kardeş Okulu’na Anlamlı Ziyaret
banner291

Bahçeşehirli öğrenciler kardeş okullu öğrencilerle öncelikle okulun bahçesinde bir tanışma gerçekleştirdi. Birbirleriyle tanışma heyecanını yaşayan öğrenciler, ardından arkadaşlarının okullarını gezdiler. Gezinin ardından okul yemekhanesinde Eskiobalı öğrencilerin hazırladığı leziz ikramlardan tadan öğrenciler birbirleriyle bol bol kaynaştılar.

Kardeş okul minikleri daha sonra Bahçeşehirli öğrencilere okul marşları olan Eskioba Marşı’nı büyük bir coşkuyu yansıtarak söylediler. Bahçeşehirli öğrenciler de aynı coşkuyla Atatürk şarkısını söyleyerek güzel bir paylaşımda bulundular.

Bahçeşehir Koleji Torbalı Kampüsü Okul Aile Birliği üyelerinin desteklerince hazırlanan hediyeler, kardeş okul öğrencilerine dağıtıldı. Arkadaşlarından aldıkları hediyeleri heyecanla açan öğrenciler, paketlerden çıkan hediyeler karşısında çok mutlu oldular. Hediyelerini alan öğrenciler, Bahçeşehirli arkadaşları ve tüm öğretmenlerle birlikte okul bahçesinde kaynaşma oyunları oynadılar.

Açıldığı günden bugüne bulunduğu bölgede ve tüm Türkiye’de olsun eğitim alanında birçok sosyal yardımda bulunan Bahçeşehir Koleji Torbalı Kampüsü, Eskioba İlkokulu’na Okul Aile Birliği’nin destekleriyle 23 Nisan’da hazır olmak şartıyla bir satranç atölyesi sözü verdi. Gün sonunda ise tüm öğrenciler okul önünde hatıra fotoğrafı çekilip, birbirlerine sarılarak ayrıldılar. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274