YEREL SEÇİMLERİN KADERİNİ GENÇLER BELİRLEYECEK

Eski Gençlik Kolları Başkanları, Mehmet Remzi Şenki, Bahadır Deniz Öksüm, Lütfü Yalvaç ve Görkem Çolak 'in da aralarında bulunduğu toplantida. kulis siyasetinin bir parçası olmadan, alanlarda aktif olarak Tire’deki tüm kesimlerle bir araya geleceklerini belirttiler.

HİÇ KİMSENİN ADAMI DEĞİLİZ

“Kendi fikirlerini özgürce paylaşıp konuşabilen, hiç bir adaya ya da görüşe bağlı kalmadan sadece Cumhuriyet Halk Partisi ahlaki ve Atatürk sevgisi içinde yaşamak istiyoruz.” diyen CHP’li gençleri, “Atatürk’ün bizlere emanet ettiği cumhuriyeti koruyarak ve ilkelerine sahip çıkarak düşüncelerimizi   iktidara taşımak istiyoruz. Partimizin içinden çıkarak  ilcemizi en iyi şekilde yönetmeye aday olan, Ali Doğu ve Burak Alp Ersen'e bizlerin bu hedefine önem verdiği ve dikkate aldığı için teşekkür ediyoruz. İlçemizi yönetmek için üstlendikleri sorumluluktan dolayı kendilerini tebrik ediyor ve sonuna kadar yanlarında olduğumuzu vurgulamak istiyoruz”dediler.

HER GEÇEN GÜN DAHA DA BUYUYORUZ

“Yerel seçimlerin yaklaşmakta olduğu bu süreçte toplantılarımızın ve çalışmalarımızın devamı gelecek ve aramıza her kesimden katılımlar olacak” şeklinde konuşan gençler, “CHP de siyaset yapmak isteyen gönüllü arkadaşlara ulaşıyoruz. Aday Adaylarımızın isimlerinden dolayı yerel seçim sürecinde çok renkli görüntüler bizleri bekliyor. Çalışmalarımıza katılmak isteyen arkadaşlarla irtibat halindeyiz. Herkesin sorumluluk almak istediğini görmek ve bilmek bizlere güç veriyor” dediler.

PARTİMİZİN ADAYINA TAM DESTEK KOMİSYONLARI KURACAĞIZ

Her alanda ve çeşitli meslek gruplarından gençlerle  önümüzdeki günlerde bir araya geleceklerini ifade eden CHP’li gençler, “Bu çalışmalarımız kapsamında Tire’de eksik ve yapılması gereken konuları, sorunları araştırıp tespit edeceğiz. Adayımızın netleşmesinin ardından bir rapor halinde kendisine sunacağız. Raporumuzu hazırlarken kendi aramızda ve çeşitli kesimlerinde katıldığı komisyonlar kurarak en doğru sonuçlara ulaşacağız. Esnaf, sağlık, gençlik, işçi, köylü, emekli, memur, kadın ve her toplumumuzdaki diğer tüm kesimlerle birebir temas kurduğumuz çalışmalarımız  olacak. Özellikle gençlerin işsizlik sorunlarına çözüm getirilmesi yönünde hasssasiyetle eğileceğiz” dediler.

TOPLANTILARIMIZI PARTİ BİNASINDA YAPACAĞIZ

Katılımlar ile büyüyen birlikteliklerinin daha verimli ve sağlıklı çalışabilmesi için bundan sonraki toplantılarını CHP ilçe binasında yapacaklarını ifade eden gençler, “Birlik  ve beraberliği oluşturmak için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu alıp, bu yönde önemli adımlar atacağız. Yerel seçimlere hep birlikte kenetlenip, Belediyemizde Atatürk gençliğinin hak ettiği iktidarı sağlayacak ve yönetime katkı koyacağız. Tire, Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerin ardından gençlerle birlikte yönetmek ve yönetilmek anlayışına kavuşacak” dediler.

Editör: Haber Merkezi