2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılının tamamlanmasıyla yurt genelinde olduğu gibi Tire’de de öğrenciler karne heyecanı yaşıyor. Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu da karne heyecanı yaşayan ilkokul öğrencilerine dijital eğitim uygulamasına üyelik hediye etti.

Toptepe Restoran’da köklü tadilat Toptepe Restoran’da köklü tadilat

Ücretli üyelikle erişilebilen popüler eğitici akıl ve zeka oyunları platformu için öğrencilere yıllık üyelik hediye eden Başkan Okuroğlu, Kurtuluş İlkokulu’nda ziyaret ettiği sınıfa, hediyeleri bizzat takdim etti. Öğrencileri tebrik eden Başkan Okuroğlu, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Uygulamayla ilgili açıklama yapan Başkan Okuroğlu, “Öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olmak, karne sevinçlerini katlamak istedik. İçinde bulunduğumuz çağda, çocuklarımızın cep telefonlarına ve internete olan ilgilileri malum oldukça fazla. Amacımız bu ilgiyi, onların yaratıcılıklarını ve zekalarını geliştirecek bu gibi uygulamalara yönlendirmek. Uygulama sayesinde yaz tatilinde zamanlarını daha verimli kullanarak kendilerini geliştirme imkanı bulacaklar. Bu vesileyle 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrencilerimiz başta olmak üzere, tüm eğitim camiamızı ve tüm velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Editör: Ergün Çelik