GİB, yurt dışına çıkış harcının 3000 TL olmasını önerdi GİB, yurt dışına çıkış harcının 3000 TL olmasını önerdi

Ercan ÇELİK

Kampanya sürecinde başladığı Salı pazarı ziyaretlerine seçimden sonra da her Salı devam eden Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, pazarın çeşitli bölgelerini ziyaret ederek, sosyal medya hesaplarında neredeyse her Salı günü paylaşım yapıyor. Sosyal medya paylaşımlarında, Pazar gezisinden “Salı Klasiği” diye bahseden Başkan Okuroğlu, Salı günlerini, vatandaşla birebir görüşmek, geri bildirim almak ve daha güçlü iletişim kurmak için fırsat olarak gördüğünü söylüyor. Pazarda başkanı karşısında gören vatandaşlar da durumdan oldukça memnun.

“SADECE PAZAR DEĞİL, SOSYAL BULUŞMA NOKTASI”

Tire’nin meşhur Salı pazarını gezmeyi çok sevdiğini ifade eden Başkan Okuroğlu, Tire Salı Pazarı’nın sadece alışveriş yapılan bir yer değil, aynı zamanda sosyal bir buluşma noktası olduğunu söyledi. Bugün de Salı pazarında vatandaşla buluşan Okuroğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şunları söyledi; “Tire Salı Pazarı, sadece alışveriş yapılan bir yer değil, aynı zamanda sosyal bir buluşma noktası. Hemşehrilerimizle bu sıcak ve samimi ortamda bir araya gelmek, birbirimizi daha iyi anlamak ve kaynaşmak için harika bir fırsat oluyor.

Tire Belediyesi olarak, Tire'nin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bugünkü pazar gezimizde aldığımız geri bildirimler, projelerimizi daha da güçlendirecek.

Bize güvenen, destek veren tüm Tire halkına teşekkür ederim. Birlikte daha güzel yarınlara...”

Sali5

Sali4

Sali2

Sali3

Editör: Ercan Çelik