banner277
banner264

Tire’de huzur ve güven uygulaması

Tire Polisi, dün gece huzur ve güven uygulaması yaptı. Gece boyu süren ani uygulamalarda 300’e yakın kişi sorgulanırken arandığı tespit edilen bir kişi de gözaltına alındı.

banner288
Tire’de huzur ve güven uygulaması
banner291

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü, daha huzurlu ve daha güvenli bir Tire için dün gece boyunca şüpheli araç ve şahıslara yönelik uygulama gerçekleştirdi. Suçluların yakalanması, suçun önlenmesi ve vatandaşların huzur içinde yaşaması için yoğun mesai harcayan polis, dün akşam gerçekleştirilen huzur ve güven uygulamalarında çok sayıda şahıs ve aracı kontrol etti.

Yapılan uygulamalarda ilçenin giriş ve çıkışlarını kontrol altına alan polis, park ve bahçeler ile işlek cadde ve sokaklarda çok sayıda şahsın ve aracın kontrolünü gerçekleştirdi.  Yapılan ani uygulamalarda 300 e yakın şahıs ve 50 ye yakın araç kontrol edilirken, bir şahsın da arandığı tespit edildi. Aranan şahıs polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Kentin farklı noktalarındaki uygulamalara çok sayıda polis ekibi katılırken, çarşı ve mahalle bekçileri de uygulamada görev aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274