banner277
banner264

Polisten motosiklet hırsızlarına bir darbe daha

Tire Polisi gözü dönmüş motosiklet hırsızlarına göz açtırmıyor. Mobese kameralarının da yardımıyla çalınan tüm motosikletler tek tek ele geçiriliyor.

banner288
Polisten motosiklet hırsızlarına bir darbe daha
banner291

Ergün ÇELİK

Motosiklet hırsızlarına yönelik ciddi bir operasyon başlatan Tire Polisi, geçtiğimiz haftaki başarısına bir yenisini daha ekledi. Ekipler dün Tire’den çalınan 3 motosikleti daha ele geçirerek sahiplerine teslim etti.

Dün biri Cumhuriyet Mahallesi, ikisi de Turan Mahallesi'nde olmak üzere Tire’de toplam 3 adet motosiklet kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalınmıştı. Yaşanan hırsızlık olayının ardından özel bir ekip kuran Tire Emniyeti, yaptığı titiz çalışma sonucu hırsızlık olayına karışan şahısların eşkâlini tespit etti. Bunun üzerine harekete geçen ekipler motosikletleri çaldığı tespit edilen ve yaşları 18’den küçük olan 3 şahsı çaldıkları motosikletler ile birlikte yakaladı. Ele geçirilen motosikletler polis tarafından sahiplerine teslim edilirken yaşları 18’den küçük olan suçlular hakkında tahkikat başlatıldı. Havaların ısınmasıyla birlikte artış gösteren motosiklet hırsızlıklarına yönelik mücadelenin hız kesmeden devam edeceği öğrenildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275