banner264

Pınar için özel ekip kuruldu

Tire’de Salı gününden buyana kayıp olan 15 yaşındaki lise öğrencisi Pınar Ezgi için Tire Emniyet Müdürlüğü dört kişilik özel ekip kurdu. Emniyet Müdürü Hasan Özge kendilerine ulaşan her bilgiyi titizlikle değerlendirdiklerini ifade etti.

banner288
Pınar için özel ekip kuruldu
banner291

Tire’de, Salı günü “Okula gidiyorum” diye evden çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 15 yaşındaki lise öğrencisi Pınar Ezgi için Tire Emniyet Müdürlüğü ekipleri seferber oldu. Genç kızın bulanabilmesi için Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge toplam dört kişilik özel ekip kurdu. Adeta kılı kırk yaran polis dedektifleri kendilerine ulaşan her bilgiyi titizlikle değerlendirmeye aldı. Emniyet Müdürü Hasan Özge, kendilerine ilk ihbarın yapıldığı andan itibaren önemli oranda mesafe aldıklarını ve Pınar’ı en kısa sürede salimen ailesine kavuşturmak istedikleri ifade etti.

EZGİ AİLESİ PERİŞAN OLDU
Genç kızın Kireli ovasında çiftçilikle geçine ailesi ise üzüntüden perişan oldu. Anne Sevilay (40) ve baba Selim Ezgi  (45), gözyaşları içinde kızlarının bir an önce sağ olarak bulunmasını istedi. Kızlarının kaçırılmış olabileceği ihtimalinin güçlü olduğunu belirten acılı aile, “Erkek arkadaşı yoktu. Aklı fikri derslerindeydi. Aramızda hiçbir problem yoktu. Bizleri çok seviyordu” dedi.

BAŞARILI VE SEVİLEN BİR ÖĞRENCİ
Kızlarının yaz tatilinin ardından kul açıldığı ve tekrar arkadaşlarına kavuştuğu için çok sevinçli olduğunu kaydeden baba Ezgi, “Başarılı ve hayat dolu biriydi. Çiftçilikle geçindiğimiz için Tire kırsalında yaşıyoruz. Pınar’da bizimle birlikte yaşıyordu. Babaannesi, Salı sabahı ameliyat olacağı için Pazartesi günü dedesi Kadir Ezgi’nin Bahçekahve semtindeki evinde kaldı. Oradan öğrenim gördüğü okula gitmek için sabah saat 08.00’de evden çıkmış. Ancak okula gitmemiş. Ne olduysa yolda olmuş. Salı günü saat 15.00’te Pınar’ı okuldan almaya gittiğimde okula hiç gelmediğini öğrendim. Yanına kimliğini de almamış. Şu birkaç gündür sıkıntıdan hasta olduk. İnşallah en kısa sürede kızımıza tekrar kavuşuruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aykut
Aykut - 5 yıl Önce

Kimsenin basina gelmeaini istemem veliler kizlariniza sahip cikin.aile terbiyesini iyi asilayin gerekirse okula siz birakin defalarca sait oldugum olay okula diye cikip doganlara sahinlere binip aksamakadar erkek arkadaslariyle geziyor liseliler evden okula diye ciktimi bu okula gidecegi anlamina gelmez insAllah tez vakitte bulunur

SIRADAKİ HABER

banner274