banner277
banner264

Okul soyguncusu hırsız tespit edildi

Tire’de Atatürk Ortaokulu’nun tuvalet kapılarını ve musluklarını çalan hırsız, polisin sıkı takibi sonucu tespit edildi. Şüphelinin, söz konusu olaydan sonra başka bir hırsızlık olayında polis tarafından yakalandığı öğrenildi.

banner288
Okul soyguncusu hırsız tespit edildi
banner291

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz günlerde Tire’de meydana gelen olay, herkesi şoke etmişti. Atatürk Ortaokulu’nun 8 tuvalet kapısını ve musluklarını sökerek çalan hırsız, kayıplara karışmıştı.

Olayın ardından harekete geçen Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri, adeta dedektif gibi iz sürdüler. Çevredeki birçok güvenlik kamerası  görüntüsünü defalarca izleyen ekipler, şüphelinin S.C. olduğunu tespit etti.

S.C. isimli şüphelinin başka bir hırsızlık suçundan polis tarafından yakalanarak gözaltına alındığı ve şu anda cezaevinde olduğu öğrenildi.

SON BİR AYDA 35 OLAY AYDINLATILDI

Bunun yanı sıra Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro Ekiplerinin son bir ayda tam 35 olayı aydınlatarak faillerini tespit ettiği öğrenildi. Farklı suçlara karışarak kayıplara karışan suçluları tespit etmek için gecesine gündüzüne katan Asayiş Büro Ekipleri kayıplara karışan suçluları yakalamak için adeta dedektif gibi iz sürerken, bir ayda 35 olayı aydınlatarak büyük bir başarıya imza attı.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2022, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275