banner264

Kaplan Köyü'nde esrar operasyonu

Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri geçtiğimiz gün ilçe merkezine bağlı Kaplan Köyü kırsalında yaptıkları operasyonda 1500 gr uyuşturucu esrar maddesi ve 70 kök kenevir bitkisi ele geçirdi.

banner288
Kaplan Köyü'nde esrar operasyonu
banner291

 Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri geçtiğimiz gün ilçe merkezine bağlı Kaplan Köyü kırsalında yaptıkları operasyonda 1500 gr uyuşturucu esrar maddesi ve 70 kök  kenevir bitkisi ele geçirdi.Orhan KIZILBOĞA


Uyuşturucu ile mücadelesini etkin bir şekilde sürdüren Tire İlçe Jandarma timleri, yaptığı istihbari çalışmalar neticesinde elde ettiği bilgilerle geçtiğimiz gün Kaplan Köyü kırsalına bir operasyonda bulundu. 19 Eylül Perşembe günü, saat 16:00’de gerçekleştirilen operasyonda köy sınırlarından olan Kömürcü Yaylası yakınlarında bulunan B.Ö. (57) isimli şahsa ait meyve bahçesinde yapılan aramalarda 1500 gr ‘kubar’ diye tabir edilen kullanıma hazır vaziyetteki  uyuşturucu esrar maddesi ve uyuşturucu ham maddesi olan dikili vaziyette 70 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Ele geçirilen uyuşturuculara yok edilmek üzere el koyan jandarma timleri, bahçe sahibi B.Ö.’yü de sorgulamak üzere göz altına aldı. Tire Jandarmasında sorgulaması ve araştırması yapılan B.Ö. daha sonra tutuklanma talebiyle Tire Adliyesi’ne sevk edildiler. 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2013, 05:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274