banner277
banner264

Emniyet Müdürü, site yöneticileriyle toplandı

Profesyonel site yöneticileriyle toplantı yapan Emniyet Müdürü Özgür Dinç, apartman ve sitelerde alınması gereken güvenlik önlemleri konusunda bilgi verdi.

banner288
Emniyet Müdürü, site yöneticileriyle toplandı
banner291

Ercan ÇELİK

Tire’de suç ve suçlularla mücadelesini sürdüren Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü, aynı zamanda yaptığı düzenli programlarla, ilçede suça karşı önleyici tedbirlerin alınması hususunda bilgilendirme yapıyor. Bu kapsamda Tire’de faaliyet gösteren profesyonel site yöneticileri ile bir araya gelen Tire İlçe Emniyet Müdürü Özgür Dinç, apartman ve sitelerde hırsızlığa karşı alınması gereken önlemleri aktardı.

KAPILAR AÇIK BIRAKILMAMALI

Tire’de meydana gelen hırsızlık olayları üzerinde yapılan incelemelere göre genellikle açık olan apartman kapılarının içinde bulunan bisiklet vb. eşyaların çalındığı öğrenildi. Apartman kapılarını kapalı tutulması istendi.

GÜVENLİK KAMERASI CAYDIRICI OLUYOR

Yine yapılan değerlendirmede, sitede ya da apartmanda bulunan güvenlik kamerası sistemlerinin de hırsızlık olaylarına karşı son derece caydırıcı olduğu belirtilerek, yöneticilerden imkanı olan apartman ve sitelere güvenlik kamerası takılması konusunda hassasiyet istendi.

Toplantı sonunda, profesyonel yöneticilere, bilgilendirici afiş ve broşür dağıtıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275