banner264

Bayındır'da feci kaza: Öğrenci servisi otomobil ile çarpıştı

Kızılcaova mahallesinden Bayındır’a öğrenci taşıyan minibüs kavşakta otomobil ile çarpıştı. 6 öğrenci hafif şekilde her iki otomobilin sürücüleri ise ağır yaralandı.

banner288
Bayındır'da feci kaza: Öğrenci servisi otomobil ile çarpıştı
banner291

İzmir’in Bayındır ilçesinde, öğrenci taşıyan servis minibüsü özel otomobil ile çarpıştı. Feci kazada, toplam 6 öğrenci hafif şekilde, her iki otomobilin sürücüleri ise ağır yaralandı. İddiaya göre talihsiz kaza şöyle meydana geldi. Sabah saatlerinde Kızılcaova mahallesinden Bayındırdaki orta dereceli okullara öğrenci taşıyan 35 YBY 01 plakalı Hüseyin Yurtseven (54) yönetimindeki servis minibüsü, öğrencilerle birlikte köyden hareket etti. Köy kavşağından, Bayındır Torbalı karayoluna çıkmak isteyen minibüs karşı yönden gelen 35 VSN 09 plakalı Salih Alaylı yönetimindeki özel otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle öğrencileri taşıyan minibüs devrildi. Öğrenciler ise dört bir yana savruldu. 

MİNİBÜS DEVRİLDİ
Büyük bir şans eseri can kaybının yaşanmadığı kazada,  Mustafa Şahinoğlu (15), Hande Dereli (14), Musa Çene (15), Ümran Bayar (15), Mustafa Ali Güzelgün (15) ve Buse Küçüksolak adlı öğrenciler hafif, servis şoförü Hüseyin Yurtseven ile otomobil sürücüsü Salih Alaylı ağır şekilde yaralandı. Kaza yerine Bayındır ve Torbalıdan çok sayıda ambulans sevk edildi. Yaralıların büyük bir kısmı Torbalı diğerleri ise Bayındır Devlet Hastanesi’nde tedavi edildi. Kaza sonrası büyük bir şok yaşayan öğrencilerin hayati tehlikesinin olmadığı ve ayakta tedavi edildikten sonra taburcu oldukları bildirildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276