banner277
banner264

Arkadaşlarıyla eğlenirken, öldürüldü

Eğridere mahallesinde, iki arkadaşı ile birlikte alkol alıp eğlenen Hüseyin Yüksel adlı çiftçi bir ara hava almak için dışarı çıktığı bağ evinin avlusunda tüfekle göğsünden vurularak öldürüldü.  Esrarengiz cinayetle ilgili Yüksel’in iki arkadaşı gözaltına alındı.

banner288

İzmir’in Tire ilçesinde, Hüseyin Yüksel (55) adlı evli ve iki çocuk sahibi çiftçi esrarengiz bir cinayete kurban gitti. İddiaya göre, olay gece 22 sıralarında Eğridere köyü, Musluk Beli Mevkii’nde meydana geldi. İki arkadaşıyla birlikte bağ evinde alkol alıp eğlenen Yüksel, bir ara hava almak için evin dışına çıktı. Dışarıdan gelen bir el silah sesiyle irkilerek hızla dışarıya çıkan arkadaşları talihsiz adamı evin avlusunda kanlar içinde yerde yatarken buldu.

GÖĞSÜNDEN VURULDU

Talihsiz çiftçinin paniğe kapılan arkadaşları köy muhtarını arayarak arkadaşlarının kimliği belirsiz kişi veya kişilerce öldürüldüğünü cinayete bildirdi. Tire Jandarması ilk incelemenin ardından talihsiz adamın av tüfeğinden çıkan saçmalarla yakın mesafeden göğsünden vurularak öldüğünü belirledi.

Esrarengiz cinayetle ilgili soruşturmanın çok yönlü sürdürüldüğü öğrenilirken, Yüksel’in birlikte eğlendiği iki arkadaşı ifadelerine başvurulmak üzere gözaltına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274