banner264

Ağaçtaki zeytinleri çaldılar

Tire’de gözü dönmüş hırsızlar bir şahsa ait tarladaki zeytin ağaçlarından zeytin çaldı. Şahısların bir çok ağacın eteklerindeki zeytini sıyırdığı ortaya çıktı.

banner288
Ağaçtaki zeytinleri çaldılar
banner291

Olay önceki gün Tire’ye bağlı Turan Mahallesi kırsalında yaşandı. Fatih Akoğlan’a ait tarladaki zeytinler, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındı. Zeytin toplamak için bahçesine gelen Akoğlan, gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Tarlasında bulunan her ağaçtan 2-3 dalının silkildiğini söyleyen Akoğlan, aynı zararın komşu tarlalara da verildiğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Karizma
Karizma - 4 ay Önce

Bunlr Tirenn insani degildr..yada soylemwk olmaz insan olamaz...ama yag fiyatlari alim gucunu zorlandiriliyor ist.ankara.bursa canakale.bazi iller yaglar 100 120 arasi Tire en uygun su an...nedeni odemis .bile 85 100 arasii....pilot bolgenn artisi yasanmasin diye basina yayilmadi....alim.zorlannca bir nevi bu yollara basvuruyorlar......sahit yada ciftci mallari koruma baskani yada memurlar aksama kadar otrduklarini goruluyor......agac basi koruma parasi aliyorlar...neyi koruyorlar acaba

SIRADAKİ HABER

banner274