banner277
banner264

Mahkumiyetten kamu yararına

Tire Belediyesi ve Ödemiş Cumhuriyet Başsavcılığı arasında imzalanan protokol ile mahkumlar kamu yararına çalışmaya başladı.

banner288
Mahkumiyetten kamu yararına
banner291

Denetimli serbestlik yasasıyla ceza infaz kurumlarında tahliye olan yükümlüler imzalanan protokol kapsamında Tire Belediyesi’nde kamu yararına çalışıyor. Ödemiş Cumhuriyet Başsavcılığı, Denetimli Serbestlik Müdürü Timuçin Göç kontrolünde 10 yükümlü temizlik ve bahçe işlerinde görev yapıyor. Protokol kapsamında yükümlüler hem kamu yararına çalışıyor hem de topluma yeniden adapte olmaları sağlanıyor. Mesailerine hafta içi sabah 8.30’da başlayan yükümlüler, 17.30’a kadar toplu halde çalışıyor.

Müdürlük yetkililerinden yapılan açıklamada Tire Belediyesi ile yapılan protokol neticesinde işlerin aksamadan sorunsuz devam ettiği belirtilirken yapılan çalışmalarla yükümlülerin kamu yararına iş yapmalarıyla kendilerine sorumluluk bilinci kazandırıldığı, topluma yeniden adapte oldukları ve özellikle kamuya fayda sağlandığı ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İBRAHİM UKİL TOKİ MH MUH
İBRAHİM UKİL TOKİ MH MUH - 4 yıl Önce

ÇOK GÜZEL Bİ ÇALIŞMA BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM BU ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI VE O KADAR TEMİZLENMESİ GEREKEN YERLER VAR Kİ OTTAN GİRİLMİYOR BAŞTA TOKİ MAHALLESİ YOLLARI BU VESİLE İLE BİZLERDE HİZMET ALABİLİRİZ KUTLUYORUM

SIRADAKİ HABER

banner274