banner277
banner264

Delikanlı’dan Bayındır’daki kampanyaya destek

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’i ziyaret eden Mehmet Nadir Delikanlı, yangın mağduru aileler için başlatılan kampanyaya bağışta bulundu.

banner288
Delikanlı’dan Bayındır’daki kampanyaya destek

Ercan ÇELİK

Tire, İzmir ve Bayındır’daki mağazalarıyla bölgenin büyük şirketlerinden biri olan Delikanlı Ticaret, Bayındır’da geçtiğimiz hafta yaşanan yangın felaketinden zarar gören aileler için oluşturulan kampanyaya bağışta bulundu.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’i makamında ziyaret eden Delikanlı Ticaret sahibi Mehmet Nadir Delikanlı, Başkan Demirezen’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

“BU YARALARI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Bu gibi olağanüstü hallerde milletçe bir araya gelebilmenin çok önemli olduğunu belirten Delikanlı, “Bayındırımız çok büyük bir felaket atlattı. Tek tesellimiz herhangi bir can kaybı olmaması. Büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Binada yaşayan aileler bu felaketten madden ve manen büyük zarar gördüler. Bu yaraları hep birlikte saracağız. Herkes az çok demeden elini taşın altına koymalı. “dedi.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Delikanlı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve destek için teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖNÜL  CENGIZ
GÖNÜL CENGIZ - 3 ay Önce

Mehmet Delikanlı her zaman FAKIRIN yanındadır.

SIRADAKİ HABER

banner276