banner277
banner264

Başkan Duran, SMA’lı Ayaz için çağrı yaptı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire’de yaşayan SMA Tip 2 hastası Mehmet Ayaz  için destek çağrısı yaptı. Duran, sosyal medya hesaplarından Ayaz’ın valilik onaylı kampanyası için IBAN numarasını paylaştı.

banner288
Başkan Duran, SMA’lı Ayaz için çağrı yaptı
banner291

Ercan ÇELİK

Tire’de yaşayan Halide ve Ali Sındıraç çiftinin 2 çocuğundan biri olan Mehmet Ayaz, SMA Tip 2 hastalığı ile mücadele ediyor. Ayaz’ın sağlığına kavuşabilmesi için yurtdışında gerçekleştirilen ve yaklaşık 20 milyon lira maliyeti olan tedaviyi alması gerekiyor. Sosyal medya üzerinden Ayaz ile ilgili yardım kampanyası devam ederken, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran da yardımseverlere çağrıda bağış için çağrıda bulundu.

Geçtiğimiz gün Başkan Duran’ı makamında ziyaret eden Ayaz’ın ailesi, kampanya ile ilgili son durumu aktardılar. Ziyaretin ardından sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Başkan Duran, şöyle dedi;
 “SMA’LI Mehmet Ayaz Bebeğin kıymetli ailesi bugün bizleri ziyaret etti.

Mehmet Ayaz bebeğin tedavisi için bu güne kadar katkı koyan herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyor, İzmir Valiliğinin 07.04.2021 tarihli ve 2860 sayılı yardım toplama kanununca uygun görüp, izin verdiği yardım kampanyasına tüm hayırseverlerden Mehmet Ayaz bebek için bir adım atmasını ve desteklemesini bekliyorum.

İBAN: TR64 0013 4000 0186 4041 6000 01

DenizBank

Alıcı: Halide Zeynep Sındıraç

Açıklama: Mehmet Ayaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274