Tire Süt Kooperatifi tesislerinde gerçekleştirilen ziyarette, Bakan Yumaklı'ya Tire Kaymakamı Vural Karagül, AK Parti Tire İlçe Başkanı A. Kadir Uğurlu, Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Arif Demirkan, MHP Tire İlçe Başkanı Recep Doğru ve diğer ilçe yöneticileri eşlik etti.

Ziyaret kapsamında, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk ve diğer kooperatif başkanları ile bir araya gelen Bakan Yumaklı, tesislerde incelemelerde bulundu. Toplantıya, Ziraat Odası Başkanı Halil İbişoğlu, STK'lar, muhtarlar ve bölgedeki diğer önemli isimler de katıldı.

Daha sonra TOSBİ (Tire Organize Sanayi Bölgesi) konferans salonunda düzenlenen toplantıya katılan Bakan Yumaklı, burada bölgedeki tarım ve ormancılık sektörüyle ilgili önemli konuları ele aldı. Toplantıda, bölgedeki tarımsal üretimin artırılması, ormancılık faaliyetlerinin desteklenmesi ve çiftçilere yönelik yapılabilecek çalışmalar gibi konular masaya yatırıldı.

Toplantının ardından Bakan Yumaklı, Tire ilçesinden ayrıldı. Bu önemli ziyaret, bölgedeki tarım ve ormancılık sektörünün sorunlarının çözümüne yönelik atılacak adımların ve sektördeki gelişmelerin takip edilmesi açısından büyük önem taşıdığı söylendi.

Yavaş’ı ilk tebrik eden onlar oldu Yavaş’ı ilk tebrik eden onlar oldu

Bak5

Bak3

Bak4

Bak2

Editör: Ercan Çelik