banner277
banner264

Şenol Sardoğan’dan ilk açıklama

CHP Tire İlçe Başkanlığı’na atanan Şenol Sardoğan, yaptığı ilk açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde bıkmadan, yorulmadan ve usanmadan hep birlikte çalışacağız.” Dedi.

banner288
Şenol Sardoğan’dan ilk açıklama
banner291

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz günlerde görevden alınan Hakan Şenoyar’ın yerine il başkanlığı tarafından CHP Tire İlçe Başkanı olarak atanan Şenol Sardoğan, görevi almasının ardından ilk açıklamasını yaptı.

Sardoğan, yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu; “Bugün Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Sayın Deniz YÜCEL ve İl yönetimimizin almış olduğu kararla Tire ilçe başkanlığı görevi şahsıma tevdig edilmiştir.

Tüm Partililerimizle birlikte Cumhuriyetimizin kurucu değerlerine tekrar kavuşacağı halkımızın yoksulluktan kurtarılarak insan onuruna yaraşır bir hayat sürmesine sağlamak için var gücümüzle Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde bıkmadan, yorulmadan ve usanmadan hep birlikte çalışacağız.

Kurucu Genel Başkanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının kurduğu partimiz hiçbir zaman mücadeleden kaçmamış, savaş cephelerinde kurulmuş ve bir ülkeyi inşa etmiştir. Ben tüm Tirelileri Cumhuriyet Halk Partisi’nin ülkemizin yeniden inşa sürecine katkı koymaya davet ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276