banner277
banner264

Memleket Hareketi’ne Tire’den büyük destek

CHP’li Merhum Mustafa Güngör’ün ekibi, Muharrem İnce’nin başlattığı Memleket Hareketi’nin ilk günü için Sivas’a çıkarma yaptı.

banner288
Memleket Hareketi’ne Tire’den büyük destek

Geçtiğimiz dönem Cumhurbaşkanı Adayı olan CHP’li Muharrem İnce‘nin başlattığı ‘1000 Günde Memleket Hareketi’ne destek veren Tireliler, İnce’ye destek için Sivas’a gitti. CHP’li Merhum Mustafa Güngör’ün ekibinin tam kadro katıldığı program havaalanı karşılamasıyla başladı. Gün Boyu İnce’nin programını takip eden Tire Heyeti, Sivas Kongre Binası, Madımak Oteli ve Cemevi ziyaretinde bulundu.

Tire Heyeti’ne öncülük yapan Merhum Mustafa Güngör’ün oğlu Ersin Güngör, Sivas programının ardından bir açıklama yaptı. Güngör açıklamalarında şu cümlelere yer verdi;

“Böyle bir memleket hareketine katkı koyduğumuz için ben ve arkadaşlarım gurur duymaktayız. Kuvayı Milliye ruhunun ateşlendiği Sivas’ta bugün Atatürk’ün izinde giden ve gidecek olan memleket hareketinin sevdalıları olarak vatanımızın her yerinde daha güzel bir Türkiye çocuklarımıza daha yaşanılır aydınlık bir gelecek bırakmak için tüm halkımızı bu hareketi desteğe bekliyoruz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275