banner277
banner264

İYİ Parti’nin adayları Tire’ye çıkarma yaptı

İYİ Parti İzmir Milletvekili Adayları topluca Tire’ye gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Adaylar Demokrat Parti İlçe Başkanı Hasan Sarp ile de görüştü.

banner288
İYİ Parti’nin adayları Tire’ye çıkarma yaptı
banner291

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala siyaset meydanı hareketlendi. İYİ Parti’li Milletvekili Adayları Tire’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. İYİ Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Mustafa Kerpişçi, Hüsmen Kırkpınar, İlker Gül ve Hayri Köseoğlu seçim çalışması için Tire’ye geldi. İYİ Partili adaylara İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu ve Tireli Milletvekili Adayı Atakan Duran eşlik etti. Adaylar ziyaretlere başlamadan önce Millet İttifakı içinde bulunan Demokrat Parti Tire İlçe Başkanı Hasan Sarp ve Saadet Partisi Tire İlçe Başkanı Mehmet Ekmen ile bir araya geldi. Yapılan istişareden sonra sokağa inen vekil adayları önce esnafları daha sonra da Cuma Pazarı’ndaki çiftçi ve pazarcı esnafını ziyaret ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 3 yıl Önce

Olmayacak duaya amin diyen bir netice Allah kolaylık verain eski demokrak partili kardeşlerimz büyüklerimz...parti değişticeğinize aklınızı değiştirin
İdeoloji bir durum....ranbim bizleri liderimizden eksik etmesin........

SIRADAKİ HABER

banner274