banner277
banner264

Arif Demirkan: “Tirelilerin hakkını yedirmeyiz!”

Tire Organize Sanayi Bölgesi’ndeki huzurevi arazisinin el değiştirmesi gündemine tepki gösteren MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, “Tirelilerin hakkını yedirmeyiz!” dedi.

banner288
Arif Demirkan: “Tirelilerin hakkını yedirmeyiz!”
banner291

Tire Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan huzurevi arsasının takas yoluyla el değiştireceği iddiası Tire’de tartışma yarattı. Konuyla ilgili Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan açıklama yaptı. Demirkan, “Tüm mensuplarımız ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte kararımız kesindir. Tire’nin bir tek çakıl taşından dahi vazgeçmeyeceğiz. Peşkeşe izin vermeyecek, Tirelilerin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz” dedi.

MHP Tire İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verilldi; “05.10.2020 Tarihinde yapılan ekim ayı meclisinde önerge de Turan Mahallesi 1280 ada 1 parsel de yer alan huzurevi arazisini Tire Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi’nin Takas karşılığı verilmesi gündeme gelmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Uzun yollar Tire’ye hizmet etmiş bu sosyal tesisin ne pahasına olursa olsun kaybedilmemesi gerektiğine inanmaktayız. Tüm Tire halkı bu sosyal tesisin yapımında ve yürütülmesi aşamasında her türlü katkıyı sağlamıştır bu katkılar göz aradı edilmeden mülkiyeti sosyal tesis olarak Tire Belediyesi bünyesinde kalması taraftarıyız. Tek istediğimiz, ne kararı alınırsa alınsın bu Tirelilerin hakkı olmalıdır. Bununla ilgili tüm adımlar açık olmalı. Gerekli şerhler açık açık düşülmeli imza altına alınmalıdır. Tirelilere hesap veremezler, biz bu işin takipçisiyiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhsin yeni
Muhsin yeni - 4 ay Önce

Bilmeden konuşmamak lazım işte. Başkana bu aklı kim verdiyse MHPli olamaz. Arif Demirkan etrafında kendisine bu aklı veren kişiyi iyi takip etsin.

THE TYRA
THE TYRA - 4 ay Önce

Beyanat vermeden önce bir güzelce araştırın sonra böyle dumur olursunuz

SIRADAKİ HABER

banner275