banner277
banner264

Muğla’da Bayramlaşma

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Muğla protokolü, STK temsilcileri ve vatandaşların katıldığı bayramlaşma töreni Menteşe Öğretmenevi’nde yapıldı. Vali Esengül Civelek’in katıldığı bayramlaşma törenine Muğla Büyükşehir Belediye...

banner288
Muğla’da Bayramlaşma
banner291

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Muğla protokolü, STK temsilcileri ve vatandaşların katıldığı bayramlaşma töreni Menteşe Öğretmenevi’nde yapıldı. Vali Esengül Civelek’in katıldığı bayramlaşma törenine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Menteşe Öğretmenevi bahçesindeki toplu bayramlaşmanın ardından Vali Esengül civelek önce Emniyet Müdürlüğü, ardından İl Jandarma Komutanlığı’nın ziyaret ederek buradaki personel ile bayramlaştı. Vali Esengül Civelek ve beraberindeki protokol Huzurevi sakinlerinin de bayramını kutladıktan sonra şehit ailelerini ziyaret etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275