banner264

Kütahya’nın en ucuz ekmeği Altıntaş ilçesinde

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 15 yıldır ekmek üretimi yapan özel bir şirket, 2 yıldır aynı fiyattan ekmek satmaya devam ediyor.15 yıldır ekmek fabrikası işlettiğini belirten 63 yaşındaki Resul Akbulut, ’’Köy ekmeğini 2 yıldır,...

banner288
Kütahya’nın en ucuz ekmeği Altıntaş ilçesinde
banner291

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 15 yıldır ekmek üretimi yapan özel bir şirket, 2 yıldır aynı fiyattan ekmek satmaya devam ediyor.

15 yıldır ekmek fabrikası işlettiğini belirten 63 yaşındaki Resul Akbulut, ’’Köy ekmeğini 2 yıldır, 2 buçuk liraya vermeye devam ediyoruz. Şuan her yerde 4 buçuk lira. 300 gram çarşı ekmeğini 90 kuruştan veriyorum. Onun fiyatı başka yerlerde 1.25 kuruş yada 1 buçuk lira. Amacımız halkımızın en önemli gıdası olan ekmeği vatandaşlarımıza en uygun fiyatta vermeye çalışmak. Bölgemizde kaliteli buğdaylar yetişiyor. Kaliteli buğdaylardan yapılan un ile halkımıza hizmet ediyoruz. Bizler iş yerimizde çalışan 4 arkadaşlarımızla özverili bir şekilde çalışarak bu fiyatlardan vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. Günlük bin 500 çarşı ekmeği, bin adet köy ekmeği üretip satıyoruz’’ diye konuştu.(YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275