banner264

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kütahya’ya geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-Ge Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ’nın bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve aylık İlçe Başkanları ile Belediye Başkanları toplantısına katılmak üzere Kütahya’ya geleceği bildirildi.5 Eylül...

banner288
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kütahya’ya geliyor
banner291

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-Ge Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ’nın bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve aylık İlçe Başkanları ile Belediye Başkanları toplantısına katılmak üzere Kütahya’ya geleceği bildirildi.

5 Eylül Çarşamba günü Kütahya’ya gelecek olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-Ge Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ’nın Kütahya programı hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş,” Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ’nın programı Valilik ve Belediye Başkanlığı ziyareti ile başlayacak olup, Sevgi Yolu Ulu Cami arasında esnaf ziyaretiyle devam edecektir. Genel Başkan Yardımcımız daha sonra İl Başkanlığımızı ziyaret ederek basın açıklaması yapacak, akabinde aylık İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları toplantımıza iştirak edecektir” dedi.(EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275