2024 yerel seçimine yaklaşık 60 gün kala, Tire’de adaylar netleşti. Adaylar arasında ismi erken açıklananlardan biri olan Cumhuriyet Halk Partisi Tire Belediye Başkan Adayı Hayati Okuroğlu, bu avantajı iyi kullanıyor ve sahada gece gündüz demeden ziyaretlere devam ediyor.

ESNAFA SANAYİ PROJESİNİ ANLATTI

Çarşı esnafından sonra son iki gündür sanayi esnafını da ziyaret eden Okuroğlu, ziyaret esnasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sanayi sitesi ile ilgili projesini her esnafa tek tek anlatan Okuroğlu, “Şehrin merkezinde kalıp da bu kadar görmezden gelinen bir sanayi sitesi hiçbir yerde yok. Bizim öncelikli hedefimiz yeni projelerle sanayi sitemizi düzenleyeceğiz. Projemizi esnafımıza anlatıyoruz. Güzel tepkiler alıyoruz. En yakın zamanda bu projemizi sizlerle de paylaşacağız. Buranın bir an önce ihtiyaçlara uygun bir hale getirilmesi taraftarıyız. Bunun için de çalışıyoruz.” Dedi.

“GENÇLİK” VE “DEĞİŞİM” VURGUSU

Ziyaretlerin geneliyle ilgili soruları da yanıtlayan Okuroğlu, “Değişim” vurgusu yaparak şunları söyledi:

“Sahada tepkiler çok olumlu. Değişim her yerde hissediliyor. Özellikle sadece Tire değil, Türkiye’de bir değişim hareketi başladı. Bunun da tepkileri olumlu. Gençlik olarak yola çıktık. Hepinizin de desteğiyle başaracağımıza inanıyoruz. Çarşı esnafı olsun, sanayi esnafı olsun çalışmalarımıza çok olumlu tepkiler gösteriyor.”

hayati4

hayati3-1

hayati2-1

Revvi İnşaat ve Işıklar Petrol'den TBMM'ye Ziyaret Revvi İnşaat ve Işıklar Petrol'den TBMM'ye Ziyaret

Editör: Ercan Çelik