Ercan ÇELİK

Cumhuriyet Halk Partisi’nin dün gerçekleştirilen parti meclisi toplantısından Tire Belediye Başkan Adayı olarak Hayati Okuroğlu çıktı. PM onayını alarak adaylığı netleşen Okuroğlu, bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret etti. Ardından İsmet İnönü’nün mezarını ziyaret eden Hayati Okuroğlu şunları söyledi:

“Bizlere, sağlam temeller üzerine kurduğu Cumhuriyet'imizi ve Cumhuriyet Halk Partisi'ni emanet bırakan Büyük Önder Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk ve en yakın silah arkadaşı ikinci Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız İsmet İnönü'yü Anıtkabir'de, ebedi istirahatgahlarında ziyaret ettim.

Onların kurduğu Cumhuriyetimize ve Cumhuriyet Halk Partisine alnımın terini, tüm nefesimi vererek 2024 seçimlerini kazanmak ve Tire Belediyesi'ne Şanlı Türk Bayrağımızın yanına Cumhuriyet Halk Partisi Bayrağı'nı dalgalandırmak üzere Tire' ye doğru yola çıkıyorum.

Yan yana, Omuz omuza, Yürek yüreğe...”

KARŞILAMA YAPILACAK

Tire Belediyesi'nde beklenen değişim: 11 müdürlüğe yeni atama Tire Belediyesi'nde beklenen değişim: 11 müdürlüğe yeni atama

Şu anda Tire’ye dönüş yolunda olan CHP Adayı Hayati Okuroğlu’na İlçe Başkanlığında karşılama yapılacağı öğrenildi.

hayati3

hayati2

Editör: Ercan Çelik