banner277
banner264

"Yeni yıl alışverişini yerel esnaftan yapın"

Gelecek ay yapılması planlanan Bayındır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu aylar önce sosyal medya hesaplarından açıklayan Bayındırlı Esnaf Mehmet Arazoğlu, yeni, genç ve dinamik bir kadroyla kurum ve esnaflar arasında köprü görevi göreceklerini söyledi.

banner288
"Yeni yıl alışverişini yerel esnaftan yapın"
banner291

Uzun yıllardır iletişim ve otomotiv sektöründe hizmet verdiğini ifade eden Arazoğlu, “Yapmış olduğumuz istişareler ve başkanlığa aday olmam konusunda talepler doğrultusunda bu yola çıktık. Bizler yeni ve genç bir kadro ile bundan sonra kurumlar ve esnafların arasında köprü olmak için yola çıktık. Allah çıktığımız bu yolda hayırlar eylesin, esnaflarımızdan yapılacak olan seçimlerde destekleri bekliyoruz” dedi.
 

‘YENİ YIL ALIŞVERİŞİNİ YEREL ESNAFTAN YAPIN’

Arazoğlu, yeni yıla sayılı gün kala yılbaşı alışverişi yapacaklara, “Yılbaşı alışverişini esnaftan yapın. Yeni yıl  öncesi gıda, giyim, hediyelik eşya alışverişleri artıyor. 2022 yılına sayılı gün kala yılbaşı alışverişi yapacakların yerel esnafı desteklemesini istiyoruz. Mahallenizin esnafından, yerel esnaftan alırsanız her zaman sattığı ürünün arkasında duran esnaf var. Pandemide zor günler yaşayan esnaf için yılbaşı alışverişini hala yapmadılarsa, yılbaşı hediyelerini esnaflardan yapmalarını diliyoruz. Alışverişlerimizi etrafımızdaki esnaftan yaparsak, etimizi kasaptan, meyvemizi manavdan ve diğer ürünleri küçük işletmelerden temin edersek, harcadığımız para da Bayındırımızda kalır. Çünkü esnaf sanatkârlar kazandıkları paraları yine çevresinde harcar. İlçemizin ticari hayatının gelişmesine katkı koyar. Yeni yılın esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak üzere ülkemiz ve milletimiz için öncelikle sağlıklı, huzurlu, mutlu, hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum" dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275