banner277
banner264

Tire’de yılın annesine BEKO’dan televizyon

Yılın annesi seçilen Rukiye Çobanoğlu’na BEKO firması televizyon hediye etti.  Çobanoğlu hediyesini düzenlenen törenle Tire BEKO Bayii Mehmet Nadir Delikanlı’dan aldı.

banner288
Tire’de yılın annesine BEKO’dan televizyon
banner291

Tire’de, “Yılın annesi” seçilen Rukiye Çobanoğlu’na (57), BEKO Delikanlı Ticaret tarafından son model televizyon hediye edildi. 2015’te, kızı Gülden Çobanoğlu’nun eski eşi tarafından öldürülmesinin ardından torunları Muharrem Göktuğ ve Gökdeniz Erin’e sahip çıkan anne anne Çobanoğlu, hediyesini Tire BEKO Bayii Mehmet Delikanlı’nın elinden aldı.  Hayırsever, Faruk Eryiğit ise aileye kıyafet ve gıda yardımında bulundu. Tire’nin, seçkin beyaz eşya mağazalarından Delikanlı Ticaret’te düzenlenen törene, ilçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Emniyet Müdürü Engin Tetik, Tire Belediyesi Başkan Vekili Mengü Önler, Yazı İşleri Müdürü Hatice Demetçi ile çok sayıda davetli katıldı.

EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİNE KURUTMA MAKİNESİ

Ayrıca, Tire Eğitim gönüllüleri Derneği’ne, D-80 HP kurutma makinesi hediye edildiğini ifade eden Tire BEKO Bayii Mehmet Nadir Delikanlı, firmanın her yıl geleneksel olarak seçtiği yılın annesi ödülüne bu yıl Rukiye Çobanoğlu’nun layık görülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Delikanlı, “BEKO firması, 2004 yılından buyana toplam 28 il ve 42 noktada benzer organizasyonlar gerçekleştiriyor. Başta, Rukiye hanım olmak üzere tüm annelerin bu anlamlı ve özel gününü kutluyoruz” dedi. Yılın annesi seçilen Rukiye Çobaoğlu’na, teşekkür belgesini Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven takdim ederken, Çobanoğlu’nun torunları Muharrem Göktuğ ve Gökdeniz Erin’e ise Mehmet Delikanlı tarafından çeşitli hediyeler verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276