banner277
banner264

Tire'de sigaranın yasak olduğu caddeler

Tire’de sigara içilmesinin yasaklı olduğu cadde ve sokaklar belli oldu. 

banner288
Tire'de sigaranın yasak olduğu caddeler

Ercan ÇELİK

İzmir İl Hıfzısıhha Kurulu’nun bugün aldığı kararı Vali Yavuz Selim Köşger açıkladı. Köşger, “Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla İzmir’de sokakta sigara içmek yasaklanmıştır.” Dedi. 

Tire’yi de kapsayan karar sonrası Tire’de hangi cadde ve sokaklarda sigara içilmesinin yasaklandığı öğrenildi. İl Hıfzısıhha Kurulu kararına göre Tire’de Faik Tokluoğlu Bulvarı, İstasyon Caddesi, Atatürk Caddesi, Sasabey Caddesi, İnönü Bulvarı, Türkocağı Caddesi, Gümüşpala Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Celal Bayar Bulvarı, Gökçen Efe Caddesi, Şehit Selahattin Çakır Bulvarı, Mehmet Çoban Bulvarı, eski sanayi sitesinin tamamı, Turgut Özal Bulvarı ve İbn-i Melek Caddesi’nde sokakta sigara içilmesi yasaklandı. 

Bununla birlikte belirtilen alan ve caddelerde bulunan park ve bahçelerde; PTT, noter, otobüs durakları ve ATM'ler gibi yapılan işlem için beklenilen noktalarda ve pazaryerinin tamamında vatandaşların yürürken sigara, tütün ve tütün mamülerini tüketmesi yasaklandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim ukil
İbrahim ukil - 3 hafta Önce

İyi güzel de sigara fabrikalarını niye kapatıyorlar ki in

Zihni Gürbüz
Zihni Gürbüz - 3 hafta Önce

Hastane acil girişinde yasak konsun kardeşim giriş kapısının hemen önünde millet fosur fosur sigara içiyor oraya niye gidiliyor sağlık bulmak için kimsenin kimseye zehirlemeye hakkı yok hele hele sağlık kuruluşunun girişinde

SIRADAKİ HABER

banner274