banner277
banner264

Polis denetimleri artıracak

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü, elektrikli bisikletler başta olmak üzere ehliyetsiz ve kasksız motosiklet kullanan sürücülere yönelik sıkı bir denetim yapacak. Denetimlerin bu akşam başlayacağı öğrenildi.

banner288
Polis denetimleri artıracak
banner291

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri, kural tanımayan motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerine yönelik sıkı bir denetim yapacak. Son zamanlarda artan şikayetler üzerine harekete geçen polis ekipleri, özellikle elektrikli bisikletler ve motosikletler üzerinde yoğunlaşacak. İlçenin muhtelif bölgelerinde gerçekleştirilecek olan denetimlerde; ehliyet, kask, alkol ve elektrikli bisikletlerde tescil konuları üzerinde durulacak. Kurallara uymadığı tespit edilen sürücülere ise cezai işlem uygulanacak. Bu akşamdan itibaren başlayacak olan sıkı denetimlerin, yaz sonuna kadar süreceği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim koç
İbrahim koç - 2 ay Önce

Çok isabetli bir çalışma olmuş emniyeti gerçekten tebrik ediyorum motorsiklet sürücülerinin çoğunluk olarak kurallara uymadahini hemen hemen her gün görüyoruz ve duyuyoruz olur olmaz yerlerden aniden çıkıyorlar cohuda ehliyetsizdir tire halkı adına çok sevindim emniyeti misin başarıların devamını diliyorum .

ha öylemiymiş
ha öylemiymiş - 2 ay Önce

bugün istasyon caddesi yolunda kocaman bir araç yolu tıkadı

SIRADAKİ HABER

banner274