banner277
banner264

Karadenizliler Derneği'nden müftüye ziyaret

Küçük Menderes Karadenizliler Derneği yöneticileri, yeni Tire Müftüsü Abdullah Kır’ı makamında ziyaret etti.

banner288
Karadenizliler Derneği'nden müftüye ziyaret
banner291

Geçtiğimiz günlerde Küçük Menderes Karadenizliler Derneği Başkanı Asım Batum, dernek yöneticileri Emre Davutoğlu ve Erkan Demirciler ile birlikte Tire’ye yeni atanan İlçe Müftüsü Abdullah Kır’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Aslen Giresunlu olan  Tire Müftüsü Abdullah Kır, Karadenizliler Derneği’nin ziyaretinin kendisi için çok anlamlı olduğunu söyledi.  Bölge de  bu tarz derneklerin olmasının kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendireceğinin altını çizen  Kır, nazik ziyaret için dernek yöneticilerine teşekkür etti.
Küçük Menderes Karadenizliler Derneği yöneticileri Tire Müftüsü Abdullah Kır ile makamda bir süre sohbet ettikten sonra kendisine başarı plaketi takdim etti. Dernek Başkanı Asım Batum; “Küçük Menderes Karadenizliler Derneği olarak bölge genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Bizler bu coğrafyada  yüzyıllardır hep birlikte kardeşçe yaşıyoruz.  Karadenizliler Derneği olarak bölgemizin örf adet ve geleneklerini burada da yaşatmaya çalışıyoruz. Tire Müftümüzün de Karadenizli olduğunu öğrendik ve kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barbaros UTKUSAVAŞ
Barbaros UTKUSAVAŞ - 6 ay Önce

İlçe müftüsünün makam odası olarak görüntülenen yer, acaba yanlışlıkla konan Bakan, müşavir, vali odasının fotosu olmasın !

SIRADAKİ HABER

banner276