banner277
banner264

Karacaali’de şehitler anıldı

Tire Karacaali mahallesinde gerçekleştirilen şehitleri anmak maksatlı programda, başta Çanakkale şehitleri olmak üzere şehadet mertebesine ulaşan tüm şehitlerin hayratına vatandaşlara yemek ikramında bulunuldu.

banner288
Karacaali’de şehitler anıldı
banner291

500 KİŞYE YEMEK DAĞITILDI
Karacaali Camii imamı İzzet Badak’ın öncülük ettiği etkinlik çerçevesinde mahalle sakinleri tarafından karşılanan malzemelerden yapılan tavuklu pilav, tulumba tatlısı ve ayran gelen konuklara ve mahalle sakini vatandaşlara dağıtıldı. Yaklaşık 500 kişinin istifade ettiği şehit hayratında, yemeği yiyen vatandaşlar, bu memleketi yurt yapan ve emperyalistlere karşı savaşan tüm şehitler için Fatiha okudu, rahmet diledi.

KAYMAKAM DEMİREZER’DE KATILDI
Programa katılan konuklar arasında; Kaymakam Mehmet Demirezer, İlçe Jandarma Komutanı Emre Davutoğlu, Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Erkut, Müftü Şaban Sadan, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu ve AK Parti İlçe yönetiminden bazı isimler yer aldı.


BADAK, “AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUZ”
Organizasyona öncülük eden Karacaali imamı İzzet Badak, “Bu toprakları yüzyıllardır kafirlere, emperyalistlere ve sömürgecilere karşı koruyan ve bu uğurda şehit olan şehitlerimizi anmak bizim için büyük şereftir. Aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun. Onları minnetle anıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274