banner277
banner264

Eskiyörük, yeni yönetime başarılar diledi

Mahmut Eskiyörük, Tire Süt Kooperatifi’nin yeni başkanı Osman Öztürk ve yönetimine başarılar diledi.

banner288
Eskiyörük, yeni yönetime başarılar diledi
banner291

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurul sonrası Tire Süt Kooperatifi Başkanı seçilen Osman Öztürk bugün resmen göreve başladı. Bugün sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Mahmut Eskiyörük, “Tire Süt Kooperatifinin yeni yönetimine başarılar diliyorum.” Dedi.

“KOOPERATİFİMİZİN YOLU AÇIK OLSUN”

Mahmut Eskiyörük, facebook hesabından yayınladığı mesajda şu ifadelerde bulundu: “Tire Süt Kooperatifinin yeni yönetimine başarılar diliyorum. 11 çalışanı, 359 bin lira özvarlığı ve 3 milyon ciro ile devraldığımız Kooperatifi, 450 çalışanı, 185 milyon özvarlığı ve 950 milyon ciroya ulaştırarak devrettik. Tüm ortaklarımızdan, çalışanlarımızdan ve halkımızdan Kooperatifimize sahip çıkarak yaşatmalarını istiyorum. Çalmadan ve çaldırmadan başım dik ve alnım açık olarak görevimi tamamlayıp, geldiğim yer olan çiftçiliğe geri döndüm. Umarım, yeni yönetim Kooperatifimizi daha da büyüterek, ortaklarına daha büyük hizmet ve destekler sunar. Kooperatifimizin yolu açık olsun.”

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2022, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif  altay
Arif altay - 7 ay Önce

Tireli değilim asten Ankaralıyım ama 23 yildir tire yasiyorum sayın Mahmut beye öncelikle bu koparatifi bu boyut getirdiği için kendisine emeginden dolayı tesekürler bu bir sancak teslimini osman beye devleti umarım 4 yılda osman beyinde Mahmut beyin yaptıklarının daha iyisini yapmak Nasib olur osman beye o da bu toprağın çocuğu onuda üstün gayretinde ve tutumlu davranışından dolayı kutlarım sonuçta amaç tire üreticisine ve tire halkına hizmet başarılarınızın devamını diler hayırlara vesile olursunuz inşAllah BAŞARILAR OSMAN BEY

SIRADAKİ HABER

banner276