banner264

Muhteşem bir düğünle, dünya evine girdiler

Tireli Gülizar Buket Özbek ve Tarık Caferoğlu, akraba, dost ve yakınlarının katıldığı muhteşem bir düğün organizasyonuyla dünya evine girdiler.

banner288
Muhteşem bir düğünle, dünya evine girdiler
banner291

 Tireli Gülizar Buket Özbek ve Tarık Caferoğlu, akraba, dost ve yakınlarının katıldığı muhteşem bir düğün organizasyonuyla dünya evine girdiler.Ercan ÇELİK / HaberTire


Emekli Tarih Öğretmeni ve Atatürkçü Düşünce Derneği Tire Şubesi Eski Başkanı Günay Özbek ve Yaşar Özbek’in kızları Gülizar Buket Özbek ile İsmet ve Mahire Caferoğlu’nun oğulları Tarık Caferoğlu, geçtiğimiz gün düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Kır Çiçeğim Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyona CHP Tire İlçe Başkanı Şenol Sardoğan, İşçi Partisi Tire İlçe Başkanı Şerafettin Kutlu, Zeytinova Belediye Başkanı ve CHP’den Tire Belediye Başkan Aday Adayı Ali Doğu, Atatürkçü Düşünce Derneği Tire Şubesi Başkanı Murat Özan ve her iki ailenin de birçok yakını katılım gösterdiler. 
Grup Zafer ile birlikte “O Ses Türkiye” isimli yarışmada ilçemiz Tire’yi başarıyla temsil eden müzisyen Celal Geçgin’in sahne aldığı düğün töreninde, gelin ve damat, davetliler ile birlikte doyasıya eğlendiler. 
Buket ve Tarık Caferoğlu çiftine, bizler de HaberTire olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2013, 04:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276