banner277
banner264

Merkür Yemek ailesi iftarda buluştu

Tire’nin köklü yemek firmalarından biri olan Merkür Yemek, önceki gün Otel Tirem’de geniş katılımlı bir iftar yemeği düzenledi.

banner288
Merkür Yemek ailesi iftarda buluştu
banner291

Tire’de başta olmak üzere İzmir’in bir çok noktasında hizmet veren Merkür Yemek, her yıl geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerine bir yenisini daha ekledi. Merkür Yemek ailesi önceki gün Otel Tirem’de düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Düzenlenen yemeğe Merkür Yemek çalışanları, tedarikçiler, aileler ve iş ortaklarının da aralarında bulunduğu önemli isimler katıldı. Samimi bir atmosferde geçen yemek sonrası Merkür Yemek Kurucusu Ebru Kerçek Yılmaz bir açıklama yaptı. Yılmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;


“Merkür Yemek olarak yıllardır bölgede hizmet veriyoruz. Bizi biz yapan, bu günlere gelmemizde büyük emekleri olan başta çalışanlarımız olmak üzere, tedarikçilerimiz ve iş yaptığımız firmaların yetkilileriyle bir araya gelmek istedik. Ramazan ayı olması nedeniyle bunu bir iftar yemeğiyle organize etmek istedik. Düzenlediğimiz iftar yemeğine ilgi oldukça yoğun oldu. Davetimizi kırmayarak katılım gösteren tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275