banner277
banner264

Halk Eğitim’den muhteşem şölen

Tire Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen yıl sonu şenlikleri festival havasında Tire Gölet Gösteri Alanında start aldı. 

banner288
Halk Eğitim’den muhteşem şölen
banner291

1-3 Haziran tarihleri arasında devam edecek olan üç günlük yıl sonu şenlikleri Tire Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları gösterisi ile başladı. Ardından Tire HEM Mehteran Ekibini gösterisi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

MÜZİK ŞÖLENİ VATANDAŞLARI ÇOŞTURDU
      Tire Halk Eğitimi Merkezi müzik topluluğunun sunduğu müzik şöleni vatandaşlardan tam not aldı. Yerel müziklerin sergilendiği müzik şöleninde vatandaşlar da eşlik etti. 
       Yurtiçinde ve Yurtdışında sayısız konserler veren ve Program çerçevesinde de konser veren Zurna üstadı Ünal Yürük büyük alkış aldı.

TURHAN EKE ”KAYMAKAMIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”
      Tire Halk Eğitim Merkezi olarak gerçekleştirilen faaliyetlerde büyük emek sarf eden Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Turhan Eke konuşmasında “İlçemizi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi planladığımız tüm projelerimizde bize olan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Tire Kaymakamımız Dr.  Hasan Tanrıseven'e huzurlarınızda teşekkür ederim” dedi. 
      Program, ödül törenleri ile devam etti. Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı Mehteran ekibine, İlçe Milli eğitim Şube müdürü Ayhan Ak HEM Müzik Grubuna, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Karpuz KPSS kursu eğitmenlerinin teşekkür belgelerini takdim etti.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa SOYLU
Mustafa SOYLU - 3 yıl Önce

Sayın Yetkililer Cambazlı olarak defalarca söz almamıza rağmen yine listede yer almıyoruz.Çok yazık Cambazlı köyü listede Yok.Sayın yetkililer lütfen sesimizi duyun.

SIRADAKİ HABER

banner276