banner277
banner264

Afyon Gıda Sarayı Tire’de açıldı

Tire, lokum, şekerleme ve sıcak çerez sektöründe yepyeni bir mağazaya kavuştu. Afyon Gıda Sarayı Gümüşpala Caddesi üzerinde hizmete açıldı.

banner288
Afyon Gıda Sarayı Tire’de açıldı
banner291

Tireli Genç Girişimci Nejlet Batı Tire’de yepyeni bir mağaza açtı. Afyon Gıda Sarayı bugün Tire’de açıldı. Lokumdan şekerlemeye, çikolatadan sıcak çerez çeşitlerine kadar bir çok ürünün tek çatı altında toplandığı Afyon Gıda Sarayı’nda Afyon yöresine özel yüzde yüz dana etinden imal edilen Afyon Sucuk da bulunuyor. Gümüşpala Caddesi No 88 adresinde hizmete giren Afyon Gıda Sarayı’nda kız isteme, söz, nişan ve nikah gibi özel günler için eşsiz gondol tasarımları da yapılıyor. Müşterileri için her türlü kolaylığı sağlamayı hedefleyen işletme, 0531 033 51 81 numaralı sipariş telefonundan ev ve işyerlerine sipariş de kabul edecek.

‘İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN’

Açılışın ardından HaberTire Gazetesi’ne konuşan genç Girişimci Nejlet Batı, Afyon Gıda Sarayı’nın Tire’ye hayırlı olmasını diledi. Tire’nin bu sektörde geniş ürün yelpazesine sahip tek işyeri olduğunu belirten Batı, tüm Tirelileri mağazayı gezmeye, açılışa özel indirimlerden faydalanmaya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274