banner277
banner264

Zührenur Nacir’den YKS’de büyük başarı

Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Zührenur Nacir, YKS’de Tire 1’incisi Türkiye 200’üncüsü oldu.

banner288
Zührenur Nacir’den YKS’de büyük başarı
banner291

Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Zührenur Nacir, YKS eşit ağırlık alanında büyük bir başarı elde ederek Türkiye 200’üncüsü oldu. Aynı zamanda Tire birincisi de olan Zührenur Nacir elde ettiği başarıyla ilgili şöyle konuştu;

“Gönülden, samimi bir şekilde isteyip yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Yeter ki sen iste ve bu uğurda üzerine düşeni yap. Ben hayalimi gerçekleştirdim. Bunu herkes yapabilir. Hedefine odaklan ve seni hedefinden alıkoyan ne varsa hayatından çıkart. Benim için bu sene psikolojik olarak yorucu bir seneydi. Acaba başaramayacak mıyım endişesi, deneme sınavlarımdaki netlerimde yaşadığım dalgalanmalar ve konular yetişmeyecek kaygısı.. Biliyorum endişeler her insanda olur. Merak etmeyin; yetişiyor ve başaracaksın. Unutma her yol düzlüğe çıkar. Endişe ve kendine güvensizlik en büyük düşmanındır. Onları bir kenara at ve kendine inan. Benim bu başarımda elimden tutup bana yol gösteren, başta annem ve aileme, her zaman yanımda olan hiçbir zaman beni geri çevirmeyen okul öğretmenlerime ve her şeye rağmen çok eğlenceli bir sene geçirmemi sağlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hepiniz iyi ki varsınız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asiye Özlü
Asiye Özlü - 3 ay Önce

Tebrikler zührenur, seninle ve başarınla gurur duyuyorum. Yolun açık olsun başarıların daim olsun.

SIRADAKİ HABER

banner276