banner264

Denizli’de at arabalarına plaka takılmaya başlandı.

Denizli’nin Çivril ilçesinde taşımacılık ve ulaşım amacıyla kullanılan at arabalarına plaka takılmaya başlandı. At arabası kullanıcıları zabıtalar tarafından Çivril belediyesine davet edilerek kayıt işlemlerini tamamlıyor ve plakalarını...

banner288
Denizli’de at arabalarına plaka takılmaya başlandı.
banner291

Denizli’nin Çivril ilçesinde taşımacılık ve ulaşım amacıyla kullanılan at arabalarına plaka takılmaya başlandı. At arabası kullanıcıları zabıtalar tarafından Çivril belediyesine davet edilerek kayıt işlemlerini tamamlıyor ve plakalarını alarak araçlarına takıyorlar.

Çivril Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısında alınan karar ile trafik güvenliği ve denetimlerin rahat yapılabilmesi için ilçe merkezinde kullanılan at arabalarına plaka takma zorunluluğu getirildi. Çivril Belediyesi Zabıta müdürlüğü tarafından at arabası sahipleri ve sürücüleri kimlik bilgileri ile kayıt altına alınırken araçlarına da plaka takılıyor. At arabaları ile ilgili artan şikâyetleri en aza indirmek için başlatılan çalışma ile ilçede kullanılan 50’den fazla at arabasının kayıt altına alınması planlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275