Sohbet havasında geçen ziyarete AK Parti Tire İlçe Başkanı A. Kadir Uğurlu, AK parti Gençlik Kolları Başkanı Burak İşer, Ülkü Ocakları Başkanı Yiğit Çetinkal ve Cumhur İttifakı üyeleri katıldı. Arif Demirkan ve beraberindeki heyeti, Tirespor Kulüp Başkanı Semih Arslan ve Tirespor Teknik Direktörü Mustafa Memişoğlu karşıladı. Futbolcularla uzun süre sohbet eden Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Arif Demirkan, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi; “ Sizler ilçemizin gururusunuz. Tirespor başarıdan başarıya koşmuş ilçemizin en eski spor kulübü. Sizler her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. İnanın sizler bu toprak sahada oynamayı hak etmiyorsunuz. İnşallah göreve geldiğimiz zaman çok daha iyi şartlarda hak ettiğiniz yerde olacaksınız. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız.” Dedi.

Yavaş’ı ilk tebrik eden onlar oldu Yavaş’ı ilk tebrik eden onlar oldu

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KADİR UĞURLU MÜJDEYİ VERDİ

Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkanı Arif Demirkan’ın ardından söz alan AK Parti Tire İlçe Başkanı A. Kadir Uğurlu; “ Allah nasip ederse Arif Başkanımız ile birlikte uyum içerisinde çalışarak tüm yatırımları ilçemize çekeceğiz. Bu bağlamda Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Sizlerin Tire Dört Eylül Stadyumu projesine gösterdiğiniz tepki sonrası gerekli görüşmeleri yaparak bu alana standartlara uygun bir saha yapılması için gerekli talimatları verdik. İnşallah Arif Başkanımız göreve geldiğinde ilçemizin değişik noktalarına da standartlara uygun antrenman sahaları yapacağız. Sizlerin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu şartlarda bile elinizden gelen çabayı gösteriyorsunuz.  Cumhur İttifakı olarak sizlere elimizden gelen desteği yapmaya hazırız.” Dedi.

Ziyarette topun başına geçen Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Arif Demirkan forma giyerek penaltı atışı yaptı. Topu ağlarla buluşturan Demirkan, attığı gol sonrası  “31 Mart’ta da golü atacağız.” diyerek espri yaptı. Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tirespor Kulüp Başkanı Semih Arslan Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Arif Demirkan ve heyetine teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

T4-1

T5-1

T3-1

T2-1

T1-1

Editör: Ercan Çelik