Tire sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuruda bulunarak; ilgili personel tarafından yapılan incelemeler sonucunda "iyilik kart" almaya hak kazandıkları takdirde bu destekten faydalanabiliyorlar.

PARA DEĞİL, İYİLİK GEÇİYOR
İyilik kartlara yüklenen puan sistemi ile ürünlerin karşılığı olan puan değerinde alışveriş yapılabiliyor. Bu sayede vatandaşlar, gıdadan temizlik ve kişisel bakım malzemesine kadar birçok ürüne ulaşabiliyorlar.

"HER ZAMAN DEVAM EDECEK"
Projeyle ilgili konuşan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, "2022 yılında faaliyete geçirdiğimiz sosyal marketimizde; Tireli hayırsever iş insanlarımızın da büyük katkısıyla, ihtiyaç sahibi hanelerimiz ihtiyaçlarını buradan kolaylıkla sağlıyor. Toplumsal dayanışmayı üst düzeye çıkarmayı hedefleyerek böyle bir merkezi faaliyete geçirdiğimiz için Tire Belediyesi olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Sosyal belediyeciliğin gerektirdiği sorumlulukların bilincinde olan bizler, vatandaş odaklı çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz."dedi.

s6

s5

s3

s4

s1

Başkan Okuroğlu, muhtarlarla buluştu Başkan Okuroğlu, muhtarlarla buluştu

Editör: Ercan Çelik