banner277
banner264

Tire'de kurum kazıları kapatılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi il ve ilçe belediyelerinin koordineli çalışmasına bir örnek daha gösterdi.

banner288
Tire'de kurum kazıları kapatılıyor

MALZEME BÜYÜKŞEHİRDEN EKİP VE EKİPMAN TİRE BELEDİYESİ'NDEN,

İlçenin sorunları için elele veren İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi sokak ve caddelerde alt yapı firmaları tarafından kazılan bölümleri kapatmaya başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin malzeme verdiği çalışmalarda Tire Belediyesi ekip ve ekipman desteğinde bulunuyor.

Tire Belediyesi ekipleri tarafından Hürriyet Mahallesi’ndeki sokak ve caddelerde alt yapı arızası nedeniyle daha önce kazılan bölümler asfalt yama çalışmalarıyla kapatılıyor.

Tire Belediyesi’nden yapılan açıklamada cadde ve sokaklarda alt yapı arızası nedeniyle daha önce kazılan ve tadilat bekleyen yolların asfalt yama çalışmalarına başlandığı belirtilip bu kapsamda İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yetki alanında bulunan yerlerde hizmetin halkımıza daha hızlı ulaşması için malzemeyi İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden temin edildiği, belediye bünyesindeki ekip ve ekipmanlarla vatandaşımıza hizmet götürüldüğü, cadde ve sokaklardaki tadilat çalışmalarının İzmir Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak sürdürüleceği ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274