banner277
banner264

Tire Belediyesi her yerde

Tire Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor.

banner288
Tire Belediyesi her yerde
banner291

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın mahalle, köy ziyaretlerinde yaptığı tespitlerdeki çalışmalar ve mahalle muhtarları tarafından yapılması istenen çalışmalar ivedilikle yerine getiriyor.

YENİ ÜRETİM YOLLARI AÇILIYOR, MEVCUT YOLLAR GENİŞLETİLİYOR

Ekipler, üretimi arttırmak ve üreticimizin ürünlerine daha kolay ulaşabilmesini sağlamak için, Büyükkale, Kahrat, Akçeşehir Köylerinde üretim yolu açma ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca Çukurköy ve Sarpça mevkiinde üretim yolunun bozulmaması için başlatılan yağmur suyu için su borusu döşeme işlemi tamamlandı.

ÇALIŞMALAR İLÇE MERKEZİNDE DE DEVAM EDİYOR

Hizmetlerini kırsal-merkez mahalle ayrımı yapmadan gerçekleştiren ekipler şehir merkezinde de çalışmalarına devam ediyor.

Tire'de son bir haftada iyileştirme çalışmaları kapsamında başlatılan Fatih Mahallesi, Saraybosna ve 30 Ağustos Caddelerinde yol dolgu çalışmaları, TOKİ Mahallesi yol açma, yol dolgu çalışmaları, Bahariye Mahallesi Havuzlu Sokakta istinat duvarı örme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Tire'nin her yerine eşit hizmet gittiğini söyleyerek daha önceden yapılmasını planladığımız ve mahalle, köy ziyaretlerinde tarafımızca tespit edilen çalışmalarımız program dahilinde gerçekleştiriliyor. Üreticilerimiz için yeni üretim yolları açma, mevcut yolları genişletme çalışmalarımız ile şehir merkezindeki yolların dolgu ve bakım işlemleri devam ediyor. Mahallelerimizi güzelleştirmek için iyileştirme çalışmalarımıza sırasıyla devam edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275